Artykuły Emma Feminizm Wywiady

„Bella była pierwszą feministką, z jaką miałam do czynienia.”

28 czerwca 2016

 

Aktorka od dawna podkreśla, że dorastanie w blasku fleszy nie wpłynęło na decyzję w jej karierze zawodowej. Możemy oglądać ją u boku Daniela Bruhla w dramacie ‚The Colony’, w którym wciela się w postać młodej kobiety ratującej w akcie desperacji porwanego przez sektę Colonia Dignidad.

Nie minęło sporo czasu, nim po wypuszczeniu pierwszego traileru, na nagłówkach tabloidów pojawiły się wzmianki o scenach intymnych z udziałem wspomnianej wyżej dwójki. „Cała Emma Watson! Skandal! W taki właśnie sposób odcina się od roli nastoletniej czarownicy w Harry’m Potterze. Ze zwykłego pocałunku robili wielką aferę.” mówi Watson, choć trudno w to uwierzyć. Mogłabym nawet pokusić się o stwierdzenie, że sama z niczego robi big deal. Samą pracę na planie określa intensywnym doświadczeniem.

„Moją inspiracją w odgrywaniu roli były kobiety, którymi otaczam się w życiu codziennym. Widoczny rodzaj determinacji, siły i wiary w tego, co robią – to wszystko sprawia, że osiągają niezwykłe rzeczy.”

O roli Belli, w której zobaczymy ją już w przyszłym, mówi:

„Wybiera książki, przygody, bycie sobą. Jej życie nie kręciło się wokół najprzystojniejszego faceta w jej miejscowości. Tak naprawdę była pierwszą feministką, jaką dane mi było poznać, więc wcielenie się w tę rolę było naprawdę miłym doświadczeniem.”

You Might Also Like