Artykuły Emma inni o Emmie makijaż uroda

byrdie.co.uk: organiczny makijaż Ems prosto od jej wizażystki!

11 marca 2017

picture ©

Nie będę ukrywać – Charlotte Hayward to jedna z najlepszych wizażystek, jakie znam i których karierę bacznie obserwuję. Dlatego kiedy trafiłam na artykuł, w którym zdradza ona szczegóły na temat makijażu Ems, postanowiłam, że koniecznie Wam go przetłumaczę! O wielu produktach mogliście dowiedzieć się czytając poprzedni wpis, jednakże Charlotte wymieniła też sporo nowości. Nie pozostaje mi w tym momencie nic innego jak tylko życzyć Wam miłego czytania!

Jako fani naturalnego piękna i oczywiście Watson, redakcji Byrdie udało się dotrzeć do charakteryzatorki Emmy, by podpytać o makijaż aktorki. I choć ekologiczne kosmetyki są cudowne, znalezienie produktów umożliwiających trwały makijaż, wcale do najłatwiejszych nie należy. Na szczęście Charlotte, podobnie jak Emma, jest uzależniona od testowania nowych produktów, dzięki czemu udało jej się znaleźć ekologiczne kosmetyki, które działają równie dobrze, o ile nawet nie lepiej niż ich nieekologiczni koledzy. „Dobrze mieć świadomość, że nie mają w swoim składzie niczego szkodliwego i jednocześnie dają tak samo dobry efekt.” powiedziała Charlotte podczas rozmowy z redakcją magazynu. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób udaje jej się stworzyć signature look Emmy z czerwonego dywanu, czytajcie dalej.

P I E L Ę G N A C J A


picture ©

MV Organic Skincare Rose Soothing Protective Moisturiser ($135)

Charlotte zdradza, że linia kosmetyków MV Organic Skincare jest jej absolutnym ulubieńcem. Ich produkty nie tylko są naturalne, ale również wyjątkowo delikatne, ponieważ zostały stworzone z myślą o osobach z wrażliwą skórą lub cierpiących na trądzik różowaty. Receptura kremu oparta jest na ekstrakcie z róży, która ma działanie kojące i regenerujące, co sprawia, że jest doskonałą bazą pod makijaż.

P O D K Ł A D

picture ©

Kjær Weis Cream Foundation ($68)

Choć kremowy podkład może wydać Wam się skomplikowany, założycielka marki, Kirsten Kjær Weis, twierdzi, że ma przewagę nad podkładem płynnym, ponieważ pełni rolę all-in-one.

K O N T U R O W A N I E

picture ©

Tata Harper Matte Bronzer ($40)

Charlotte rozprowadza powyższy bronzer po policzkach, nosie i czole, pozwalając mu rozgrzać się na skórze. Jego zaleta to stuprocentowo naturalne i nietoksyczne składniki.

R Ó Ż

picture ©

Lily Lolo Cheek Duo ($24)

Aby dodać odrobinę koloru do twarzy, Charlotte poleca odrobinę różu na policzki. Podwójna paletka Lily Lolo zapewnia naturalny, rumiany odcień.

P O M A D K A

Absolution x Christophe Danchaud Iconic Red Lipstick ($30)

Podobnie jak Emma, Charlotte uwielbia pomadki powstałe we współpracy Absolution i Christophe Banchaud. Aby ułatwić aplikację, warto przed końcowym muśnięciem pomadką ust, delikatnie wklepać odrobinę podkładu, aby zapewnić trwałość odporną na rozmazywanie.

You Might Also Like