Emma

Emma w muzeum Madame Tussauds!

1 lutego 2013

Tak moi drodzy. Emma będzie mieć swoją własną figurę woskową w najsłynniejszym muzeum figur woskowych, mianowicie w muzeum Madame Tussauds w Londynie. Od marca każdy fan będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z „Emmą”.

Watson dołączy do takich osobistości jak królowa Elżbieta, księżna Kate, Angelina Jolie, Michael Jackson i wielu innych znanych gwiazd. Emma a właściwie jej figura będzie spoczywać na kanapie, dzięki czemu każdy będzie mógł usiąść obok niej i zrobić sobie zdjęcie. Będzie mieć na sobie suknię, która założyła w Hong Kongu w grudniu 2011r. (Zdjęcie obok) Strój podarował muzeum sam projektant, Elie Saab. Jej włosy będą elegancko upięte z tyłu tzw. updo. Strój dopełnią szpilki.

Emma jest doskonałym dodatkiem do A-listy line up tutaj w muzeum Maddame Tussauds w Londynie i jest jedną z najbardziej pożądanych osobistości przez naszych gości. – mówi PR menager Nicole Fenner

Ona jest prawdziwą angielską różą znaną i kochaną przez miliony fanów kina i mody na całym świecie. Jesteśmy również szczęśliwi ze współpracy z Elie Saab, który podarował nam oszałamiającą suknię, którą Emma będzie nosić. Ona czuje się jak w domu, wśród wielu innych ekscytujących osobowości i wiemy, że będzie hitem dla wszystkich naszych gości – dodaje Nicole.

Dodatkowo oficjalna strona muzeum dodała zdjęcia, na których widzimy prace nad twarzą Ems. Ciekawi jesteście efektu ?

 
Miscellaneous Photos: Madame Tussauds London (2013)

You Might Also Like