#Empowerment Feminizm Marcelina Sowa Sesje Zdjęciowe

Marcelina dla Ramy Brook

14 kwietnia 2016

Wspieranie kobiet w przemyśle odzieżowym i modowym to jedna z tych rzeczy, za które dosłownie uwielbiam amerykańskich projektantów. Tworzenie ubrań inspirowanych ambitną, gotową na nowe wyzwania kobietą jest w Stanach niezwykle modne – hasła takie jak: empowerment czy women’s support nie są obce chociażby dla Stelli McCartney, Jonathana Saundersa, Erdema Moralioglu czy Belli Freud, o czym wspominałyśmy już rok temu. Jedną z marek, o której warto w związku z powyższym napisać jest niewątpliwie Ramy Brook, z którą współpracowała Marcelina.

make-up-spring-ramy-brook-jade-staton-lookbookZałożona w 2010 roku z siedzibą w Nowym Jorku, Ramy Brook to współczesna marka odzieżowa stworzona przez kobiety dla kobiet. Podpisując się pod wysokiej jakości jedwabnymi tkaninami, różnorodnością kolorów i wyrafinowanymi wzorami, RB tworzy uniwersalną kolekcję będącą idealnym rozwiązaniem kobiecej garderoby. Projekty marki inspirowane są intrygującą, silną i podziwianą kobietą, której zależy na na ubiorze w ponadczasowym, eleganckim i uniwersalnym stylu. Jej ubrania przywołują na myśl pełne pozytywnych aspektów szczęścia i radości życie, jednocześnie podkreślając jej seksapil i pewność siebie.

Ramy Brook cenią sobie gwiazdy takie jak: Cindy Crawford, Julianna Marguiles, Kate Beckinsale, Alyssa Milano, Constance Zimmer & Lisa Edelstein, a o marce pisano między innymi na łamach czasopism takich jak: Glamour, InStyle, Allure, People Style Watch, the Daily Front Row & Women’s Wear Daily. Odzież RB można znaleźć w ekskluzywnych sklepach internetowych – Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue & Bloomingdales, w stacjonarnym nowojorskim butiku w dzielnicy Soho czy też na oficjalnej stronie ramybrook.com

Założycielka marki, Ramy Brook Sharp mieszka obecnie w Nowym Jorku z mężem, trójką dzieci i pieskiem rasy Golden-Doodle, Baxterem.

„Moja wizja kobiety noszącej Ramy Brook – emanująca seksapilem i pewnością siebie, piękna, szukająca nietuzinkowych krojów w najlepszej jakości.”

jade-make-up-artist-ramy-brook-model-nyc-lookbookMarcelina wzięła udział w sesji zdjęciowej na potrzeby nowej odsłony strony, jej fotografie pojawiły się również w poście poświęconym wiosennemu makijażowi, którego tłumaczenie opublikujemy już wkrótce, na social mediach Ramy Brook, a także w internetowym sklepie. Koniecznie odwiedźcie RamyBrook.com, dopóki na stronie głównej wyświetlany jest film z Marceliną, którego nie znajdziecie na social mediach. Miłego oglądania!

You Might Also Like