hairoutine kosmetyki olejki recenzje kosmetyków

Olej Arganowy Manufaktura Apteczna

18 września 2014

Witajcie kochani! Jak wspominałam we wcześniejszych postach, nawiązałam współpracę z Manufakturą Apteczną i w ramach owej współpracy otrzymałam buteleczkę olejku arganowego. Zazwyczaj recenzuję produkty dopiero po ich zużyciu, ale tym razem będzie trochę inaczej, ponieważ olejek jest bardzo wydajny.

Zacznijmy może od estetyki opakowania. Osobiście jestem ogromną zwolenniczką współczesnych produktów posiadających w sobie coś historycznego. Ciemne szkło zostało zastosowane nie tylko z powodów estetycznych – chroni ono olejek przed promieniami świetlnymi. Całość ozdobiona jest klimatyczną etykietą nawiązującą do buteleczek z ubiegłych lat. Olej arganowy Manufaktury Aptecznej posiada wszystkie certyfikaty: ECOCERT, USDA ORGANIC & EU Organic farming, które potwierdzają jego najwyższą jakość. Ogromnym plusem olejku jest brak substancji zapachowych – wcześniej posiadałam olej arganowy o zapachu nasion i nie wspominam za dobrze jego stosowania. Doskonale nawilża, nabłyszcza i wygładza moje włosy. Stosuję go na noc przed porannym myciem – niewielką ilość rozprowadzam w dłoniach i nakładam od wysokości ucha w dół, zaplatam warkocza / upinam koczka. Oprócz tego doskonale sprawdził się jako zamiennik kremu na noc & w walce z suchymi piętami. Olejek nadaje się do użycia przez kolejne 6 miesięcy od otwarcia, co niezwykle cieszy, ponieważ będę miała sporo czasu na odkrywanie jego wielozadaniowych możliwości. Więcej informacji na temat olejku znajdziecie na stronie producenta.

_DSC0334 kopia

Bez nazwy 2 kopia Jeżeli jesteście zainteresowani właśnie tym olejkiem arganowym, możecie go kupić za pośrednictwem tej strony. Uważam, że jak na olejek arganowy, cena jest bardzo przystępna i z pewnością zakupię kolejną buteleczkę po zużyciu tej, którą mam obecnie. Zapraszam również do polubienia fanpage Manufaktury.

You Might Also Like