#Empowerment Emma Emma o innych Our Shared Shelf twitter

‚Our Shared Shelf’, czyli czytaj z Emmą!

8 stycznia 2016

Niezwykła wiadomość dla wszystkich fanów Emmy i miłośników książek! Wczoraj (6 stycznia) aktorka zwróciła się do swoich fanów za pośrednictwem Twittera, aby pomogli jej w stworzeniu nazwy dla nowej czytelniczej grupy, którą utworzyła na Goodreads. Pomysłów było co nie miara, a ostatecznie padło na „Our Shared Shelf”, czyli „Nasza Wspólna Półka”.

Jak można się domyślić, forum powstało w związku z zaangażowaniem aktorki w UN Women. W wiadomości powitalnej możemy przeczytać:

Drodzy czytelnicy,
W związku ze swoją pracą na rzecz UN Women, czytam tak wiele książek i esejów o równouprawnieniu, ile tylko jestem jestem w stanie znaleźć. Można trafić na tyle niesamowitych pozycji! Zabawnych, inspirujących, smutnych, motywujących do myślenia, dających sił! W ostatnim czasie odkryłam tak wiele, że miałam wrażenie, że moja głowa za chwilę eksploduje… Dlatego zdecydowałam o stworzeniu czytelniczego klubu feministek, by podzielić się z Wami swoim doświadczeniem i poznać Wasze opinie.

Główny plan jest taki, by każdego miesiąca wybrać jedną książkę i ostatniego tygodnia każdego miesiąca ją omówić (dajmy sobie czas na jej przeczytanie!). Będę wrzucać pytania/cytaty, otwierające dyskusję, będzie mi niezwykle miło, jeśli uda nam się nawiązać dialog. Mile widziany głos autora lub inne wybitne myśli na dany temat, dołączajcie do konwersacji.

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, proszę dołącz i weź udział. Każdy jest mile widziany. Będę zaszczycona!

Emma x

You Might Also Like