Popierają HeForShe

Polski akcent kampanii, czyli znani ludzie, którzy otwarcie poparli inicjatywę HeForShe. Inspiracje, silne charaktery, liderzy – to to, czego nam trzeba.

196a22pn
ⓒ zdjęcie Karolina Roszak Photography / żródło www.MacademianGirl.com

Macademian Girl – blogerka, stylistka i dusza kreatywności. O kampanii HeForShe Tamara Gonzalez Perea wypowiedziała się niedługo po słynnej przemowie inauguracyjnej Emmy Watson we wrześniu:

Kochani, absolutnie wspaniała akcja #HeForShe, czyli o tym, co tak naprawdę znaczą wypaczone już do przesady i obśmiewane przy każdej okazji pojęcia takie jak: RÓWNOUPRAWNIENIE, FEMINIZM czy GENDER. To nie rozdziały z jakiejś absurdalnej książki pt. ‚KKNM, czyli Kobiety, Które Nienawidzą Mężczyzn’ – to realne problemy i hasła, które mają we współczesnym społeczeństwie zapewnić NAM WSZYSTKIM możliwość wybierania partnerów, ról życiowych i zawodowych oraz decydowania w wielu innych ważnych kwestiach zgodnie z naszymi PREDYSPOZYCJAMI I PRAGNIENIAMI!!! Nie z tym co się utarło przez lata i zostało zakodowane w społeczeństwie czy oczekiwaniach otoczenia! – czytaj więcej

Posted by MACADEMIAN GIRL on 26 września 2014

0004EVLTXL640NCS-C122
ⓒ zdjęcie,  Krytyka Polityczna

Mateusz Kościukiewicz – polski aktor filmowy i teatralny. Po raz pierwszy o HeForShe wypowiedział się podczas otwarcia konferencji Ekspertki.org. Fragmenty wystąpienia Mateusza:

Chcesz się tutaj znaleźć? Napisz do nas email na adres: heforshepl@gmail.com