aktualizacja hairoutine piękne włosy pielęgnacja porady

WŁOSY: KWIECIEŃ 2016

21 kwietnia 2016

Gdybym miała opisać swoją Włosomaniaczą naturę w kilku słowach, zapewne pierwsze z nich, jakiego bym użyła to: niekonsekwentna. Horror, jaki na własne życzenie przeszły moje włosy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, okazał się dla mnie ogromnym sprawdzianem cierpliwości i silnej woli. Jak zwykle – zaczęło się niewinnie od małej koloryzacyjnej zachcianki, a wyszło…

No właśnie. Nie pokażę Wam, co wyszło, ponieważ zdjęć z tego okresu posiadam naprawdę niewiele. Kilka z nich znajdziecie na Instagramie, resztę usunęłam. Chciałam rozjaśnić włosy – nie wiedzieć czemu coś podkusiło mnie, by poeksperymentować z farbą rozjaśniającą w domu. Efekt? Kacza żółć. Na drugi dzień nałożyłam na włosy identyczną farbę z nadzieją, że rozjaśni włosy bardziej – ha! Jakby tego było mało, trzeciego dnia Bóg stworzył lądy oraz rośliny postanowiłam wykorzystać „wiedzę” w praktyce i ochłodzić powstałą żółć popielem, fundując sobie prześliczny, jasno-zielonkawy kolor, który nieświadomie podsycałam fioletowym szamponem. Włosy się nie zniszczyły, ale uznałam, że kolor zwyczajnie do mnie nie pasuje i czwartego dnia… nałożyłam ciemny blond. Tak jest, 4 farbowania w ciągu 4 dni – pobiłam rekord Guinessa? Jeśli tak, czekam na owacje. Wariacje koloryzacyjne i związane z nimi wahania nastroju to główne powody, przez które całkowicie odpuściłam sobie marcową aktualizację… Po wizycie w jeleniogórskim salonie fryzjerskim ‚Beauty & Hair’ i doprowadzeniu moich włosów do porządku i stanu ‚wyjściowego’ mogę wreszcie podzielić się z Wami długo wyczekiwanym podsumowaniem kwietnia! Tamtaradam!

You Might Also Like

  • 4 razy w ciągu 4 dni? Moja mum rozjaśniała włosy 4 razy… w ciągu jednego dnia hahaha. Kolor i tak nie zszedł – jej włosy są nie do ruszenia.

    • 4 razy w jeden dzień!?

  • Aga

    Na głównym zdjęciu to Twój kolor włosów? *.*